Moi drodzy! Musicie uzbroić się w cierpliwość...Od jutra zacznę znowu pisać o sprawach , które dotyczą Nas w najbardziej możliwy sposób. Czyli spraw , dotyczących naszej gminy.... Nie chcę wprowadzić Was w błąd dlatego analizuję budżet bardzo dokładnie. Chciałbym po prostu podać jak najwięcej faktów. Dzisiaj zasugerowano mi abym wziął pod uwagę czytelników , którzy wchodzą na tą stronę , ale nie są zorientowani w polityce naszego kraju . Po prostu chcieliby uzyskać li-tylko informacje o tym co dzieje się w naszym lokalnym środowisku.

Pisałem już , że liczba czytelników zwiększa się systematycznie z dnia na dzień. Tylko , że ja nie wziąłem tego niestety pod uwagę. Nie pomyślałem, że nie każdy żyje polityką w wydaniu krajowym...Postaram się zatem zgodnie z bardzo cenną zresztą sugestią dokładniej opisywać poruszane przeze mnie zagadnienia .Obiecuję , że będę rozkładał na czynniki pierwsze wszelkie stawiane tezy i bardziej przyłożę się do treści. No i oczywiście dziękuje za wszystkie sugestie.

Dzisiaj odbył się drugi marsz z serii OBRONA DEMOKRACJI...

Kto tak naprawdę uczestniczy w tych manifestacjach i przeciwko komu protestuje?

Odpowiedź jest prosta. ...Protestują tłuste misie, które dorobiły się przez 8 lat rządów koalicji PO-PSL. Pracownicy korporacji. Byli Ub-cy i ich informatorzy. Samorządowcy, ale tylko od kierowników wzwyż. Byłe tramwajarki , które są na emeryturze i które dostają 7 tysięcy na rękę , a ponadto są posłankami...Pani Krzywonos na przykład. Pan Marek Kondrat , który za reklamy bankowe pobiera miliony.Tomasz Lis ktory za odcinek swojego programu kasuje 92.000.

 

Przeciwko komu protestują? To oczywiste...przeciwko PIS-owi ,Kaczorowi i Macierewiczowi.

Tylko dlaczego niosą transparenty z napisem „NIE CHCEMY 500 ZŁOTYCH NA DZIECKO" ?

Bo im po prostu te pięć stówek potrzebne nie jest...Dla takiego Petru to drobniaki. A ile Wy czy też Wasi rodzice dostają emerytury? Też 7.000 PLN ? Ile zarabiacie? 12.000 PLN czyli tyle co np. nasz wójt ? Jeśli tak to Wam się nie dziwię. Protestujcie oczywiście.

Tyko nie mówcie mi , że jest łamane prawo...Bo jeśli chodzi o trybunał konstytucyjny to jego przewodniczący był autorem całego tego zamieszania...To on osobiście pisał tą ustawę. To on osobiście nakazał wybór 5 sędziów...czyli dwóch na zapas. Nie wiedział o tym , że to niekonstytucyjne?

Najgorsze jest to , że wiedział o tym doskonale...Zarabia ponad 20 000 na miesiąc i ma inne fajne przywileje...Na przykład w sierpniu sędziowie nie rozpatrywali żadnej sprawy. Przeciążeni robotą nie są , że się tak wyrażę...

A poniżej jeden ze zwykłych obywateli dostający na miesiąc minimalną krajową na miesiąc .protestuje pokojowo na marszu KO

Komentarze  

0 #1 profile1855 2018-11-01 11:20
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

http://gallery.sonadow.com/albums/userpics/20799/webhosting-11461.jpg
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież