Czterdzieści lat temu...w salce do katechezy przy koszalińskiej Katedrze 8 letni wówczas mały Grzesiu słuchał z zapartym tchem jak siostra zakonna opowiadała o narodzinach Jezusa w stajence betlejemskiej....Twierdziła , że zaraz po tym fakcie odwiedzili go trzej Królowie z darami...Noc była ciemna...Gwiazdy świeciły na niebie....Cała ta historia została opisana nawet w księdze , która zwie się do dzisiaj NOWYM TESTAMENTEM.

Nowy w polityce. Nikomu nieznany. Nie skażony polityką. Świeży powiew demokracji....Tak na jego temat mówią media.

A tak ja o nim mówię:

Były członek Unii Wolności i doradca Balcerowicza w wywiadzie z 1999 roku.Jest przesiąknięty polityką od 20 lat. A jęzor ma tak długi od lizania pewnych części ciała rządzących kolesi. Zapomniałem dopisać , że ...obrońca Trybunału Konstytucyjnego. Który to trybunał zarąbał mi kasę z OFE i stwierdził , że to zgodne z konstytucją. Bo to nie mój szmal tylko Tuska i ZUS-u...

Okazuje się , że posłowie Nowoczesnej to przysłowiowa krowa , która duzo ryczy a mało mleka daje....Ich merytoryczną pracę w sejmie obrazują statystyki złożonych projektów ustaw...

W dniu wczorajszym oprócz demonstracji organizowanych przez tłuste msie z platformy odbywaly sie także nne demonstracje. Relacji z nich nie zobaczycie w posacie ,tvn i pubcznej. 1000 osób protestowało w Olecku.

Moi drodzy! Musicie uzbroić się w cierpliwość...Od jutra zacznę znowu pisać o sprawach , które dotyczą Nas w najbardziej możliwy sposób. Czyli spraw , dotyczących naszej gminy.... Nie chcę wprowadzić Was w błąd dlatego analizuję budżet bardzo dokładnie. Chciałbym po prostu podać jak najwięcej faktów. Dzisiaj zasugerowano mi abym wziął pod uwagę czytelników , którzy wchodzą na tą stronę , ale nie są zorientowani w polityce naszego kraju . Po prostu chcieliby uzyskać li-tylko informacje o tym co dzieje się w naszym lokalnym środowisku.

A mówią , że to ja jestem oszołomem....