godlo

Oczywiście miałem rację...Jakże by inaczej...W programach , które powinny informować o tym co naprawdę dzieje się w naszym kraju krótka wzmianka o słowach Schetyny. Natomiast na dwóch programach głównym tematem mróz w zimie...Nazywa się to teraz w mediach ANOMALIE POGODOWE. Dowiedziałem się także , że są ludzie , którzy wykonują zawód ...fizyk atmosfery na przykład. W innym programie najświeższe newsy o kościele w Braniewie. O ważnych słowach nowego przywódcy PO...cisza.

godlo

Taaak....jak pisałem o tym , że zmanipulowani przez tłuste misie tracące wpływy i władzę ludziska twierdzą , że pisiory łamią demokrację i robią codziennie jakiś skok na nasze Państwo to zostałem okrzyknięty oszołomem...

 

Wiele osób spotyka mnie i sugeruje ,że mają mały problem z nawigacją na stronie.... Wszystkie felietony są wstawiane w zakładce "STRONA GŁÓWNA". Tutaj w AKTUALNOŚCIACH postaram sie wstawiać felietony archiwalne ponieważ dość znacznie zwiększyła sie liczba odwiedzin na portalu , a nazbierało sie ich trochę ( tych felietonów).

kolobrzegZgodnie z wczorajszą obietnicą chciałbym dzisiaj zaprezentować Państwu trochę więcej szczegółów na temat dodatkowych zarobków radnego z rządzącego klubu-gminy równych szans. Wiele razy wyrażałem swoją opinię o motywach jakimi kierują się Ci ludzie startując w wyborach samorządowych. Setki razy pisałem o li-tylko finansowym aspekcie uczestniczenia w tzw. życiu politycznym. Pod szyldem „działania na rzecz mieszkańców i ich interesów" niektórzy całkiem niezłą kaskę wyciągają z naszych publicznych pieniędzy.

godlo

Kiedyś już o tym pisałem....Muszę do tego tematu powrócić. To co się dzieje na granicach Unii Europejskiej przerosło już nawet decydentów brukselskich.