sotysGmina równych szans zorganizowała w hotelu "Senator" uroczystą sesję dotyczącą samorządności...hi, hi. Zaprosili wszystkich... prócz najważniejszych samorządowców, czyli wszystkich SOŁTYSÓW. Bo chyba zapomniało sie "bidulkom" kto tak naprawdę tworzy ten samorząd?

Przed wyborami lizali sołtysom pewne części ciała , żeby tamci reklamowali zalety platformianych radnych i wójta .Teraz jak już wygrali wybory to mają ich gdzieś. Sami załapali się na poczęstunek na koszt podatnika. A samorzadowców-sołtysów pomineli...Taka to nasza władza jest. Zwykłych mieszkańców ma gdzieś , a co dopiero sołtysów. Ale na miejscu tych drugich wcale bym sie nie przejmował. Znowu za 3 lata do Was przyjdą. Przed nastepnymi wyborami. Będą Was zapraszać na pewno. Nie traćcie wiary w naszą władzę. Niedługo dowiecie sie jacy to ważni jesteście w drabince samorządności w Polsce. Jak to bez Was samorząd nie może funkcjonować. I , że jesteście na pierwszej linii łaczącej władzę ze zwykłym obywatelem.

Ale swoje musicie odczekać. Trzy lata kwarantanny i dalej na topie będziecie. Ja na waszym miejscu pokazałbym im teraz żółtą kartkę. Bo władza jak nikt inny potrafi łasić sie gdy czegoś potrzebuje, a gdy nie potrzebuje...  szybciutko zapomina. A to w końcu Wy pomogliście tym ludziom osiągnąć to co mają teraz. A oni mają Was wiecie chyba gdzie? I nikt mi nie powie , że tak nie jest. Nie zapominajcie , że "czyny ,nie słowa" świadczą o intencjach Waszych rządzących.

Komentarze  

0 #1 Krzychu 2015-06-19 18:08
Bardzo to górnolotne,mało konkretne albo zbyt rozwlekłe...
Cytować
-2 #2 obywatel g.c. 2015-06-19 18:39
Wybrałbym jednak opcję po ...wielokropku.
Cytować
-2 #3 obywatel g.c. 2015-06-19 18:40
czyli?.. ALE PRAWDZIWE
Cytować
0 #4 Michaś 2015-06-19 20:01
BRAWO GC na prezydenta, najlepiej UE od razu - odlocik ;)
Cytować
-2 #5 obywatel g.c. 2015-06-20 06:54
Jako najzagorzalszy fan platformy obywatelskiej nie mogę zostawić partii samej sobie... jak to zrobił pewien szczur...Uciekający z tonącego Titanica.
Ja zostaję do końca.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież