godloSmiałem się z Rydzyka jak mówił ,że „rozkradają” Polskę.Smiałem się jak mówił ,że celowo likwidują zakłady pracy.Smiałem się z Leppera jak mówił ,że samoloty CIA z talibami na pokładzie lądują w Polsce.

Smiałem się z Lecha Kaczyńskiego jak mówił,że „Teraz będzie Gruzja...potem Ukraina,a na koniec Polska”.Smiałem się z Macierewicza jak ględził o zamachu w Smoleńsku


.Smiałem się z Ziobry jak twierdził ,że „W tym kraju łapówkarze mają większe prawa niż Ci co są do ich scigania powołani”.

Smiałem się z rolników jak mówili ,że „...Agencje rzadowe wyprzedają ziemię obcokrajowcom”.I smiałem się z sąsiada ,który przestrzegał „Nie inwestuj...nie buduj nie słuchaj ich...nie zwiększaj wartosci nieruchomosci...bo oni tylko na to czekają.Wprowadzą podatek katastralny i będziesz płakał”.Smiałem się z PIS-u ,który mówił o „nieprawidłowosciach i fałszerstwach wyborczych”I co???Teraz przestałem się smiać.

Po tym jak dowiedziałem się ,że „to Państwo istnieje tylko teoretycznie”(Sienkiewicz).Że „Teraz to benzyna może być po 7 złotych”(Tusk po wygranych wyborach).Że trzeba „dorżnąć watahę”(Sikorski).Po tym jak Belka dodrukował banknotów ,żeby PO wygrało wybory.Po tym jak minister Sawicki sprzedawał wieprzowinę w muzułmańskim kraju.A polskich sadowników wyzywał od „frajerów”.Po tym jak Sawicka płakała w sądzie i mimo tego ,ze sąd stwierdził jej winę ... kary uniknęła.Po tym jak dowiedziałem się ,że „robimy laskę Amerykanom”(Sikorski).Po tym jak Tusk nakłaniał do niepłacenia abonamentu...a jak wygrał wybory to nastapiła jego podwyżka.Po tym jak wyemigrował do Brukseli i został przez Farragae nazwany „najlepiej zarabiajacym polskim emigrantem „już nie mam watpliwosci.To nie tylko Polskie Inwestycje ,ale cały kraj to „Ch.. dupa i kamieni kupa.”

I dlatego pomimo watpliwosci mojej rodziny...”Po co Ty to robisz?”,”Po co to piszesz”,”Zaszkodzisz sobie” nie mogę przestać.Nie moge pogodzic się z faktem ,że wąska uprzywilejowana grupa traktuje mnie jak idiotę,który ma za zadanie oddac głos w wyborach i płacić podatki.Nie mogę przejsć do porządku dziennego nad tym co się w tym kraju dzieje.Mam przecież dzieci.Może chociaż One będą żyły w praworządnej Polsce?Bo kto ma ten kraj zmieniać?POLITYCY? C.d.n.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież