ZODZIEJE

 

 

Myślałem ,że zrobię sobie wakacje i przerwę dłuższą od pisania.A tu... Zonk !!!! Nie mogę !!! Sytuacja w naszym kraju nie pozwala na odpoczynek.Trzeba „pilnować” Polski.

 

 

Nigdy nie ukrywałem swoich poglądów politycznych.Nie boję się oceny sąsiadów i znajomych.Po prostu tak po naszemu ….mam ich opinie gdzieś.Na chleb mi nie dają ,a już na pewno utopiliby mnie w łyżce wody gdyby nadarzyła im się okazja,A jak im się nie podoba to WON!!!Nie jestem od nikogo uzależniony.Staram się szanować tych ,którzy i mnie szanują.To prosta zasada życiowa.

 

Zresztą każdy z Nas tak ma....Świat zszedł na psy po prostu.Nie obrażając żadnej rasy tych miłych poniekąd zwierzaków.

Ci co mnie znają doskonale wiedzą ,że jestem totalnie prawicowy...wręcz radykał.Ale z zastrzeżeniem....za żadnego polityka złamanego grosza bym nie dał !!!Jedynym polskim politykiem ,którego szanuję jest Kaczor.Po prostu lubię i doceniam jego kunszt polityczny i inteligencję.Dobry jest w te klocki.

Zawsze twierdziłem też ,że ten „gorszy sort”,który rządził Nami przez 8 lat ...Tusków,Gawłowskich,Nowaków i Balcerowiczów ….do parteru może sprowadzić tylko Jarek.A zamknąć ich może tylko Ziobro.Dlatego Zjednoczona Prawica miała mój głos.

 

Dziś sytuacja polityczna się zmienia za sprawą przedstawicieli PIS-u ,którzy chcą zagwarantować bezkarność swoim kolesiom...Wydaje im się ,że ich wyborcy to idioci.I bedą szli na rzeź jak stado baranów.

 

Mam przede wszystkim na myśli Szumowskiego.Facet jest umoczony po uszy...maseczki,respiratory,testy.Powinien już 3 miesiace z Margot i Nowakiem pod celą kiblować.A on Nam II etap pandemii szykuje.

 

Pomijam fakt ,że tylko w polskich kopalniach i polskich przedsiębiorstwach (Fakro,PUF,zakłady meblarskie i drobiarskie) testy robi.W żadnym zagranicznym zakładzie testów nie było.Facet czerwono -żółte powiaty produkuje na potęgę,żeby pandemię przedłużyć...i żeby kolesie mu zdążyli ustawę klepnać.A ustawa ma działać wstecz.Dotyczy działań w czasie covid 19.

 

Jej treść ma usprawiedliwiać machloje z maseczkami,respiratorami,instruktorem narciarstwa,bratem i żoną.Czyli w skrócie....”nakradliśmy miliony ,ale sorry pandemia była więc niewinni jesteśmy.”Mam nadzieję ,że ten wałek im nie przejdzie i gość odsiedzi swoje.A na marginesie to nasz poseł uczciwina z PIS-u ...Hoc się pod projektem ustawy podpisał.Zobaczymy co zrobi Prezydent?

 

Mam nadzieję ,że zawetuje i złodzieje odpowiedzą za swoje czyny.Bo tak jak zaznaczyłem w tytule.ZŁODZIEJ Z PIS-U NICZYM SIĘ NIE RÓŻNI OD ZŁOZIEJA Z PLATFORMY.

Komentarze  

+2 #1 gulguter 2020-08-19 10:06
Moj poglad jes natoiast taki; TAMCI GARNELI POD SIEBIE ILE WLAZLO. NATOMIAST OBECNI GARNA KASE O NIEBO JESZCZE WIECEJ BEZ UMIARU, ALE PRZYNAJNIEJ SIE DZIELA Z SPOLECZENSTWEM. DLA ZAKNEBLOWANIA UST. !!! :lol: :lol:
Cytować
+2 #2 gulguter 2020-08-19 10:52
Wszystko co dzieje się w sejmie, w tym zapis w ustawie o bezkarnosci urzędników partyjnych jest w pełni kontrolowane przez Kaczyńskiego. My seniorzy juz to przerabialismy 40 lat temu. :sad:
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież