W związku z małym incydentem na otwarciu Dubaju moje pytanie uważam za zasadne w 100 %....bo jak na razie to nic nie wiemy.Byłem tam w niedzielę. Rano jakiś starszy Pan poinformował mnie ,że nieczynne.Gmina to przejęła i co dalej???

Zdalnie bedą go udostepniać?

Czy może Gostir tym zarządza? Wiele pytań....odpowiedzi na dzień dzisiejszy brak.Nie interesuje mnie odpowiedź na przysłowiową "gębę".Interesuje mnie jak jest w kwitach.Kto odpowiada za przejęcie od wykonawcy? Kto na dzień dzisiejszy jest zarządcą.Żeby znowu nie skończyło się jakimś postępowaniem prokuratorskim.Wczasowicze chcą to zobaczyć ale do wczoraj wracali z kwitkiem.Bo zamknięte.Vipy wstążkę poprzecinali i ZONK.Koniec imprezy?

 

Jest tam naprawdę ładnie...Mi sie podoba (chodzi o wrażenia wizualne) i tu gratulacje dla wójta.Ale co dalej?

 

Bo jak na razie jest burdel...i nikt za ten burdel pociągnięty do odpowiedzialności nie zostanie znając realia naszej gminy.Później tylko będzie płacz ,że ktoś do prokuratora podał.Dlatego warto od samego początku wiedzieć dokładnie o co chodzi.Ta inwestycja to wydatek ponad 20 milionowy...to poszło z naszych podatków.I nie można mówić tutaj o przypadku....bo powinno to być przygotowane od dawna.Bo gmina de facto zamknięta... praca zdalna....to nikt im nie przeszkadzał w zrobieniu tego od poczatku do końca zgodnie z obowiązującym prawem.

 

Bo jak na razie to historia zatacza koło...Bochenko wodzirejem na błękitnym Dubaju....Chirowa gościem specjalnym na otwarciu...

 

Kasa publiczna wydana...a odpowiedzialnych brak.Dlatego ze zniecierpliwieniem czekam na odpowiedź.Takie pytania powinni zadać radni.Czy na otwarciu wszystko było zgodnie z obowiązującym prawem.Bo o nieszczęscie nie trudno.

 

blekitnydubaj

Komentarze  

-9 #1 zorientowany 2020-07-21 08:48
Gostir odpowiada za Dubaj.Gmina nie ma nic do tego.
Cytować
+9 #2 gulguter 2020-07-21 09:05
Ja napisze tak., dla nie zorientowanych, Dyrektor GOSTiR~u podlega wojtowi. Nie wprowadzaj chlopie ludz w blad . :P
Cytować
+11 #3 maruder 2020-07-21 09:13
Panie GC, nie raz Pan pisał, (a także komentował P. o nicku gulguter, jak dobrze kojarzę) dla kogo jest Dubaj budowany. Ja też się domyślałem... , a teraz mam raczej pewność, niestety- na pewno nie dla zwykłych mieszkańców! My zwykli podatnicy będziemy sobie mogli pooglądać to dzieło zza płotu, no może jeszcze fotkę zrobić- jak pozwolą i... płacić na utrzymanie jakieś ...1-2 bańki rocznie. Nie dla psa kiełbasa... chyba że wyborcza, ale do wyborów daleko. :o
P.S. ,,….Bochenko wodzirejem na błękitnym Dubaju....Chirowa gościem specjalnym na otwarciu...’’
Titanic płynie , orkiestra gra ….
Cytować
+11 #4 gulguter 2020-07-21 09:18
Dodam jeszcze moze to ,ze na terenie osrodka stoja prywatne lodki,to znaczy ,ze teren wybranym prywatnym osobom jest udostepniany. CO JEST GRANE panie wojcie? :eek:
Cytować
+3 #5 Marek 2020-07-21 10:05
A ja uważam ,że to Profesór powinien odnieść się do tego typu zastrzeżeń.Wszyscy wiedzą ,że to On rządzi w naszej gminie , a nie Popiołek.Przynajmniej rozsądny jest facet.Może by to jakoś poukładał.
Cytować
+5 #6 Kiler 2020-07-23 05:19
Siara:,,, mają rozmach skur...syny''
Cytować
0 #7 Geoffrey 2021-01-22 19:13
tinder app , Tinder
dating site: https://tinderdatingsiteus.com/ app
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież