zenua3

 

Skoro już o sukcesie mówimy to warto wspomnieć o wczasowiczach....A i tu-na stronie- było nie mało wejść.Ale prawdziwa bitwa jeszcze się nie skończyła.Ona dopiero się zaczyna.Poniżej wypowiedź radnego Grygiela,który to próbuje "wkręcić" wójta w spór o wóz strażacki.Czy mu się uda? Zobaczymy? Bo awantura jest wielka...chociaż wóz tylko na papierze.

Wielu radnych bardzo się ucieszyło z wpadki Grygiela...Ta cała niepotrzebna awanturka wynika li-tylko z pazerności.Kto bliżej koryta ten  chce rządzić i podejmować decyzje bez żadnych konsultacji.Zapomina ,że chytry 2 razy traci.A w polityce jeszcze potrzebny jest... choć mały,ale odpowiedni iloraz inteligencji.Tu tego zabrakło od samego poczatku.Znakomicie sprawdza się przysłowie :PYCHA KROCZY PRZED UPADKIEM.

 

Grygiel już nie jest w stanie odbudować autorytetu u pozostałych strażaków...a to są głosy wyborców i ich rodzin.A jak wiadomo w polityce tylko głosy i poparcie się liczy.Wielu zaciera ręce.Bo ta sprawa....wydawałoby sie błacha może mieć wpływ na postrzeganie wizerunku wójta w gminie.W środowisku strażackim.

 

A tutaj statystyka odsłon  na tej stronce (549 odsłon to przyzwoity wynik)...pod odezwą Zbycha.

sukces

Poczekam na rozstrzygnięcia dotyczące wozu bojowego.A morał z tego taki ,że nadmiar bogactwa też może być problemem.

Komentarze  

+5 #1 gulguter 2020-07-19 07:29
W strazy byl taki mechanizm. Nowki sztuki z panstwowego przydzialu dostawaly komemdy powiatowe lub miejskie,natomiast sprzet uzywany byl przekazywany jjednostkom OSP; No chyba, ze gmina kupila samochod gasniczy za wlasna kase. Pozyjemy zobaczymy,kiedy te obiecanki zostana zrealizowane. :-)
Cytować
+5 #2 gulguter 2020-07-19 09:41
Mam pytanko ! Panie wojcie Popiolek dla kogo kupil pan ten duzy jacht ? Dla mieszkancow. :lol: Kto ma uprawnienia do plywnia taka jednostka . Moze pan? Po ilosci paskow na naramiennikach to tylko widac komandor podporucznik. A my mieszkancy CO MAMY Z TEGO ? DZIURAWE ULICE NA WIOSKACH ! :sigh:
Cytować
+6 #3 obywatel gc 2020-07-19 20:08
Kto podjął decyzję? Nie wiem...ale na pewno się dowiem.Nie piszę nigdy jak nie sprawdzę.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież