Mam trochę czasu to przedstawię Państwu rozliczenie za 2015 rok RYBITWY podzielę to na trzy części żebyście nie mieli problemów z odczytaniem faktur i rozliczeń....

Zacznę od tego , że dostaliśmy 24.950 PLN dofinansowania.

Co za to kwotę mieliśmy zrobić? Już piszę. Przede wszystkim priorytetem był kurs windsurfingowy. Nie podstawy , ale przynajmniej 30-godzinny. Żeby nie było to robienie na tzw. sztukę ,ale pełnowartościowy kurs po którym uczestnicy mogliby pływać samodzielnie. Myślę , że się to udało. Ci którzy brali w nim udział są tego najlepszym dowodem.

Kurs dla 20 osób kosztował 12 000 PLN...Sami wiecie , że Pan Karol zrobił bardzo duży ukłon w naszą stronę i ile osób uczestniczyło w kursie.Znacznie przekroczono limity.

Problemem dla gminy okazał się transport dzieciaczków ze szkoły w Drzonowie.....Ale w przedostatni dzień wszystko zostało wyjaśnione...między innymi dzięki wójtowi i Ani Matejak która zabierała głos na sesji w tym temacie.Dzieki.

Musieliśmy oddać część kasy , żeby uregulować za ten właśnie transport. Odbyło się to kosztem dwóch konkursów wędkarskich ,ale trudno...najważniejsze , że dzieciaczki mogły dojechać na zajęcia.Oddaliśmy z tego tytułu 3163 PLN. A przypominam , że trwały cały miesiąc. Poniżej publikuję faktury i potwierdzenie zwrotu kwoty za transport na konto urzedu gminy.

 

faktura0001

 

faktura0011

faktura0007