Reszta to sprzęt sportowy dla zawodników i członków klubu. Rozliczenie końcowe ma się tak.

24950 które dostaliśmy z gminy minus 3163 które oddaliśmy za transport dzieci z Drzonowa równa się 21787 PLN. Tyle kasy dostaliśmy z gminy.

Suma faktur za które zapłaciliśmy wynosi....22974,96.... reszta to nasz wkład własny.

 

faktura0010

faktura0006

Dwa konkursy wędkarskie pochłoneły kwotę 2453 PLN. Wszystkie uczestnicy dostali nagrody....A każdy z nich zgromadził grubo ponad 100 osób...Kto był ten widział...Faktura za zestawy wędkarskie z drugiego konkursu i faktura za sprzęt bo w pierwszym kokursie nagrodami był sprzęt sportowy marki Givova.

 

faktura0008faktura0009

faktura0002

Mam trochę czasu to przedstawię Państwu rozliczenie za 2015 rok RYBITWY podzielę to na trzy części żebyście nie mieli problemów z odczytaniem faktur i rozliczeń....

Zacznę od tego , że dostaliśmy 24.950 PLN dofinansowania.

Co za to kwotę mieliśmy zrobić? Już piszę. Przede wszystkim priorytetem był kurs windsurfingowy. Nie podstawy , ale przynajmniej 30-godzinny. Żeby nie było to robienie na tzw. sztukę ,ale pełnowartościowy kurs po którym uczestnicy mogliby pływać samodzielnie. Myślę , że się to udało. Ci którzy brali w nim udział są tego najlepszym dowodem.

Kurs dla 20 osób kosztował 12 000 PLN...Sami wiecie , że Pan Karol zrobił bardzo duży ukłon w naszą stronę i ile osób uczestniczyło w kursie.Znacznie przekroczono limity.

Problemem dla gminy okazał się transport dzieciaczków ze szkoły w Drzonowie.....Ale w przedostatni dzień wszystko zostało wyjaśnione...między innymi dzięki wójtowi i Ani Matejak która zabierała głos na sesji w tym temacie.Dzieki.

Musieliśmy oddać część kasy , żeby uregulować za ten właśnie transport. Odbyło się to kosztem dwóch konkursów wędkarskich ,ale trudno...najważniejsze , że dzieciaczki mogły dojechać na zajęcia.Oddaliśmy z tego tytułu 3163 PLN. A przypominam , że trwały cały miesiąc. Poniżej publikuję faktury i potwierdzenie zwrotu kwoty za transport na konto urzedu gminy.

 

faktura0001

 

faktura0011

faktura0007

Scan177

 pilka

Dzis o 15.00 na orliku w Grzybowie odbędą się mecze z udziałem naszej drużyny o mistrzostwo gminy i ….czek na 2 000 pln.W roku ubiegłym wygralismy!!!! W tym może być ciężko?Ale w razie wpadki znajdziemy jakiegos winnego oczywiscie.Tak zwanego „kozła ofiarnego”.I jakos to będzie.Najważniejszy jest sport.Zapraszamy kibiców.Żadnych ustawek w planie nie ma.Wystepów chilliderek także nie.Ale na 100% emocje są gwarantowane.Relacja i zdjęcia wieczorem.