herbaa

Pamiętacie Państwo o kłopotach mieszkańców Budzistowa w związku z ciągłym „przestawianiem „ przebiegu drogi S6 ? Odbyły się dwa spotkania dotyczące tego tematu. Organizatorzy ...nie mylić z głupotami umieszczonymi na tubach gminnych , że to wójt coś organizował...czyli ludzie w tym przypadku -zainteresowani próbują odsunąć jak najdalej przebieg tej drogi od swoich domów. Gminni decydenci twierdzili , że absolutnie nie są stroną w tej sprawie...i tak właściwie Oni nie są niczemu winni. Bo winna jest poprzednia władza....

 

Po prostu widać było pewne zdrowotne problemy decydentów...w szczególności z pamięcią. Bo przecież nasz obecny wójt był radnym w naszej gminie w kadencji 2006-2010 jak się nie mylę?....Później był radnym powiatowym 2010-2014….czyli de facto powinien być najbardziej zorientowany o co chodzi z tą drogą szybkiego ruchu. Ale niestety amnezja bidulka dopadła. Tak jak w oświadczeniu majątkowym zapomniał chyba wpisać ile wyciąga na rok z gminnej kasy?

A może to niejawne informacje i po prostu nie trzeba wpisywać ?

 

Ale wracam do tematu zebrań i spotkań dotyczących feralnego odcinka drogi S6. Bo dzisiaj odbywa się trzecie spotkanie....już na wniosek gminy. Z projektantem. W pierwotnej wersji jak mówią ludzie zorientowani...wójt czyli człowiek który chciał zakończyć drugie z serii spotkań jak najszybciej bo mecz był w telewizji.... zaprosił człowieka (osobę publiczną), który nie był zainteresowany uczestniczeniem w pierwszym bo trening na Orliku syn miał ,a On kazał się „lansować „ innemu radnemu na tym spotkaniu...i parę osób z Niekanina. To wszystko. Zapomniał o ludziach , którym przez ogródki samochody mają śmigać. No cóż ...też tak można. BO NAJWAŻNIEJSZY JEST CZŁOWIEK- to motto naszego dobrego gospodarza.

 

Co prawda nic nie wyszło z tego jakże tajemniczego spotkania....ludzie zainteresowani sami się wprosili....I tutaj dylemat...Czy gmina nie jest stroną jak w wywiadach głosili nasi wójtowie czy też jest stroną w postępowaniu. Bo jeśli nie jest stroną to dlaczego organizuje zebranie w Wąskim...zaprzyjaźnionym gronie osób ?

 

Na te wszystkie pytania dostaniecie Państwo odpowiedź już wkrótce. Będę już wtedy używał nazwisk. I zaprezentuję film ze spotkania pierwszego. CDN

Komentarze  

+6 #1 Korsarz 2016-07-11 18:46
Czy na tym spotkaniu był zastępca wójta? Bo tak z obserwacji widać, že unika trudnych spotkań. Tu na miejscu wójta, to bym to przemyślał. Ciekawe.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież