idioci1

 

Ale jaja! Ale jaja ! Ale jaja! Tylko taki klasyczny przekaz ciśnie mi się na usta po przeczytaniu na tubie gminnej artykułu ,którego screeny wstawiam poniżej....Po prostu głupota ludzka nie zna granic."Grzeją " temat przyłbic ,z którymi nie maja już co zrobić z nadzieją, że ludzie to idioci....No bo jak to inaczej interpretować?

 

Przypomnę ...za kasę naszą zakupili drukarki 3D na Politechnikę koszalińską gdzie pracuje Królikowski. Okazało sie ,że na początku epidemii były przydatne.Chociaż i tak uważam ,że powinny być w naszych szkołach.Poźniej mała zrzutka wsród radnych i tzw. druk.Ale w międzyczasie gmina dała kasę.No i co?

No i dalej drukują (za nasz szmal)  nie zauważając ,że "przegrzali temat" już dawno.No bo jak inaczej interpretować fakt iż rozwieźli te przyłbice sołtysom w glorii chwały...przy okazji zabierając im prowizję za to ,że są inkasentami.Czyli krótko mówiąc.Wydymali sołtysów na kasę i dali im te słynne już przyłbice w drodze rekompensaty.

Teraz wymyśli jeszcze lepszy numer....Rozdadzą pracownikom obiektów które zbieraja tzw. opłatę miejscową te gadżety...No bo co mają z nimi zrobić? Rynek nasycony.Ceny spadły do 10 złotych za sztukę...a tu na niczym innym lansować się nie da.Bo pomysłów ZERO.

Oni są tak przewidywalni....

Skoro wpływ za klimatyczne jest około miliona to można Antonowa zamówić i z Chin te przyłbice po 2 złote ściągnąć.Nie mam pojęcia jak ludzie na tą ich dobroczynność za kasę publiczną zareagują ,ale ja sobie kupie za dychę przyłbice i dalej klimatycznego zbierał nie będę....A takie akcje upewniają mnie tylko w przekonaniu ,że dobrze robię.Bo im mniej mają pieniędzy publicznych tym mniej głupich pomysłów na wydawanie naszej kasy...A bezpieczny sezon???  To będzie jak turyści wogóle przyjadą...

 

idioci

 

 

Komentarze  

+11 #1 wujo 2020-05-08 06:04
Oooooooooooooo! Pan Wójt się pokazał. Po miesiącu, czy dwóch?! Mina mówi sama za siebie : mamy przyłbice, DAMY RADĘ! Brawo Ty! KABARET PRZY TYM WYSIADA roll: :roll: :roll:
Cytować
+10 #2 obserwator 2020-05-08 06:24
Mam dziwne wrażenie ,że w naszej gminie już od dosyć dawna rządzi Królikowski ,a nie wójt.
Cytować
0 #3 Sharon 2020-05-22 13:37
I constantly spent my half an hour to read this webpage's
articles or reviews every day along with a cup
of coffee.

Feel free to visit my web page: Karin: http://wayovertheresuk.com
Cytować
0 #4 Ericka 2020-07-29 01:27
The Undoing Project A Friendship That Changed Our Minds Pdf Literature During 1920s

Also visit my blog post; book epub (ps4backbuttonattachment.blogspot.com: https://ps4backbuttonattachment.blogspot.com/2020/06/the-adventures-of-tom-sawyer-sparknotes.html)
Cytować
0 #5 Brendafus 2020-09-09 07:38
Take my heart - http://clickfrm.com/zagM
Cytować
0 #6 Uta 2021-01-23 13:39
browse Tinder
dating site: https://tinderdatingsiteus.com/ for free , tider
Cytować
0 #7 Dyan 2021-01-25 12:51
tinder app , how to use Tinder dating site: https://tinderdatingsiteus.com/
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież